Prodej

Cyklo Sport Tomi prodává značková jízdní kola různých druhů určených pro zapálené sportovce a závodníky, vášnivé milovníky cykloturistiky i pro příležitostné cyklisty. Kvalitní a bezpečné provedení kol jistě ocení i rodiny s dětmi.

Pro náročnější zákazníky provádíme také stavbu kol na zakázku a to jak z nových, tak i z použitých komponentů, které jsou samozřejmě vysoce kvalitní. Jsme autorizovaným servisem komponentů SUNTOUR.

Kromě běžných typů jízdních kol prodáváme také elektrokola. Elektrokolo je typ jízdního kola doplněného o motor. Může být užitečným pomocníkem při snížené pohyblivosti; dále můžete využít pohodlnější přepravy například při pracovních záležitostech nebo na brigádě (rozvoz novin, rozvoz drobných nákladů či nákupů…). Na jízdu na elektrokole nepotřebujete řidičské oprávnění.

Věříme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, rádi uvítáme i jakékoli přání a připomínky. Díky nim se můžeme stále zlepšovat a vyhovět tak Vašim požadavkům.


Servis

Jednou z našich nejvyužívanějších služeb je kompletní servis. Kvalitní servis je totiž základem dlouhé životnosti Vašeho kola. Neváhejte a svěřte své kolo do našich rukou. Jsme si jisti, že budete spokojeni, neboť pracujeme na zakázkách rychle a přitom s veškerou pečlivostí, což jistě ocení každý zákazník. Zaručujeme dobře odvedenou práci na Vašem kole.

Zajišťujeme kompletní servis jízdních kol - opravy a repase všech typů kol, lakování rámů, garanční prohlídky, vyplétání a centrování kol, záruční a pozáruční servis. Pravidelný servis nejen prodlouží životnost Vašeho kola, zkontroluje zároveň bezpečnost a odhalí případné nedostatky, které je potřeba ihned odstranit. Velmi důležité pro funkčnost kola a bezpečnost jízdy je například seřízení brzd a řazení.

Poradenství

Ptejte se – rádi Vám poradíme.

Při rychlém tempu technologického vývoje se v novinkách na trhu vyzná jen skutečný odborník. Ten je tu poté pro Vás, aby mohl informovat, poradit, odpovědět na dotazy a pomoct s výběrem vhodného kola. Neváhejte se na nás tedy obrátit s jakýmkoli problémem či otázkou. Budeme se maximálně snažit nalézt odpověď na všechny Vaše dotazy a vše s Vámi ochotně probereme.

Dále Vám rádi poskytneme informace o cyklistickém vybavení, doplňcích, příslušenství a cyklistice jako takové. Využijte znalostí a dlouholetých zkušeností našeho personálu, který Vám vždy ochotně pomůže. Nebojte se zeptat, rádi zodpovíme i Vaše nejzákladnější dotazy, abyste měli jistotu, že máte dostatek informací pro své rozhodnutí.

Uvědomujeme si, že pro začátečníky je náročné zorientovat se v nepřeberném množství informací, které se k cyklistice vážou. Rozhodně oceníme Váš zájem o cyklistiku a budeme se jej snažit plně podpořit nejen dobrou radou. Neváhejte jakýkoli problém či dotaz konzultovat s našimi zaměstnanci.